dj-slawek.eu
NIESŁYCHANIE DOBRE GRANIE !!!
 

Oferta szczegółowa


Na imprezy zabieram cały sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzający i oświetleniowy wysokiej klasy oraz bogatą kolekcję płyt z muzyką dla gości w każdym przedziale wiekowym, dzięki czemu gwarantuję dobre samopoczucie uczestników i to, że będzie niezapomniana.

Jako prezenter, konferansjer i wodzirej prowadzę imprezy okolicznościowe na terenie całego Śląska. Jednak Śląsk to nie jedyny obszar mojego działania - obsługuję także Podbeskidzie (Bielsko, Cieszyn, Wisła, Ustroń itd.), małopolske i opolszczyzne.

Dysponuję własnym transportem, a na miejscu ważne jest tylko aby źródło zasilania było w zasięgu wzroku. Tak więc impreza, na którą będą chcieli mnie Państwo zaprosić może odbyć się w każdym miejscu Polski - wszędzie gdzie jest prąd i można dojechać samochodem.
WESELE


Wśród imprez okolicznościowych prowadzonych przeze mnie szczególne miejsce zajmują wesela. Staram się nie poddawać utartym schematom i do każdego podchodzę indywidualnie.

Nie będę w tym miejscu opisywał konkursów, które przeprowadzam. Po pierwsze, dlatego że wybór jest naprawdę duży. Po drugie, żeby nie podsuwać dobrych pomysłów szanownej konkurencji. Mogę jednak zapewnić, że konkursy są ciekawe. Staram się unikać zabaw postrzeganych często przez gości jako niesmaczne i w złym stylu, chyba że na wyraźne życzenie Państwa Młodych.

Pomimo tego, że każde wesele jest inne i jest przygotowywane indywidualnie, zawiera w sobie pewne elementy stałe, takie jak: przyjazd gości, wejście Pary Młodej, przywitanie Pary Młodej, toast, uroczysty obiad, pierwszy taniec, uroczysty wjazd tortu, oczepiny, podziękowania dla rodziców.


Zapraszam do współpracy ;)

DJ SŁAWEK

telefon:
+48 884 998 005

e-mail:
kontakt@dj-slawek.euCopyright (c)2011 dj-slawek.eu